Zakończenie przedszkola w grupie Mróweczek 2020

Ach! Co to był za dzień.
Od samego rana przygotowania do tego wielkiego wydarzenia- zakończenia przedszkola w grupie Mróweczek??
Odbył się pokaz filmu, który został przygotowany specjalnie na tą okazję przez całą grupę oraz nauczycielki. Wszystkie przedszkolaki otrzymały różne upominki oraz niezwykle ilustrowane książki. Kadra została obdarowana pięknymi bukietami pachnących kwiatów ?<3 Na koniec wszyscy zajadali się pysznym tortem i owocami ??
Kochane Mróweczki- dziękujemy Wam za te kilka wspólnych lat. Życzymy Wam wszystkiego dobrego oraz abyście z taką samą energią, jaka była wczoraj, rozpoczęły kolejny, nowy równie radosny rozdział…szkołę podstawową??. Rodzicom dziękujemy za kilkuletnią, owocną współpracę oraz za pachnące bukiety kwiatów i upominki ? <3 Życzymy Wszystkim radosnych wakacji