Zdalne nauczanie w Ślimaczku

Drodzy Rodzice, Kochane dzieci !

Obecny czas wymaga od nas izolacji społecznej, ale jednocześnie przybliża nas do siebie nawzajem, poprzez okazywanie sobie troski, zrozumienia, ale również pozwala na zadbanie o swoich najbliższych.

Dla Nas jest to czas intensywnej pracy, aby pozostawać z Wami  w kontakcie, w ten trudny czas.

To nas wzmocni i doda pozytywniej energii.

Jak pracujemy?

????

Nasze przedszkole, na czas zawieszenia zajęć wynikające z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, przenieśliśmy na platformę Microsoft Office 365 Teams, na której nasi nauczyciele prowadzą codzienne zajęcia on-line, zgodnie z przesłanym na maila harmonogramem zajęć.

Nasi nauczyciele z Niepublicznego Przedszkola Ślimaczek

  • codziennie zamieszczają na portalu społecznościowym facebook, nagrania wideo, karty pracy służące do realizacji podstawy programowej i programu nauczania oraz interesujące zabawy plastyczne, muzyczne i językowe.
  • Dyrekcja przedszkola będzie również prowadzić dyżury telefoniczne od poniedziałku do piątku od godz. 9:00 – 14:00-pod numerem telefonu 605151513. Informacje można przesyłać również na adres: biuro@slimaczekprzedszkole.pl
  • Wspólnie będziemy dla Was wsparciem w trakcie okresu kwarantanny

Przypominamy w jaki sposób można się z Nami kontaktować?

  • wyślij maila: biuro@slimaczekprzedszkole.pl
  • wyślij sms: 605151513
  • bądź w kontakcie z nauczycielami dziecka na platformie Microsoft
  • bądź z nami na na facebooku ABC Ślimaczek

bądźmy w tym czasie razem jak jedna przedszkolna rodzina.

?‍?‍? ?‍?‍? ?‍?‍? ?‍?‍? ?‍?‍? ?‍?‍? ?‍?‍? ?‍?‍? ?‍?‍?